OVERVIEW

The web site przedszkole-groszki-zary.pl currently has a traffic classification of zero (the smaller the superior). We have downloaded one page inside the domain przedszkole-groszki-zary.pl and found one website referencing przedszkole-groszki-zary.pl. I detected one mass networking accounts enjoyed by this website.

PRZEDSZKOLE-GROSZKI-ZARY.PL TRAFFIC

The web site przedszkole-groszki-zary.pl has seen fluctuating amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkole-groszki-zary.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole-groszki-zary.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole-groszki-zary.pl

LINKS TO PRZEDSZKOLE-GROSZKI-ZARY.PL

Klub Tańca Towarzyskiego STYL

Raquo; ZAPISY DO NOWYCH GRUP TANECZNYCH. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe na zajęcia tańca towarzyskiego. 10 września o godzinie 18. Przyjmujemy dzieci już od 4 roku życia. 668 - 434 - 092. Szczególowy rozkład zajęc w zakładce. OD PAŻDZIERNIKA NOWOŚC - ZUMBA Z JULITĄ JAMZĄ - SZIK! Raquo; WYJAZD NA OBÓZ. Wyjazd na obóz jest 28 lipca w poniedziałek o godzinie 9.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE-GROSZKI-ZARY.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole-groszki-zary.pl Mobile Screenshot of przedszkole-groszki-zary.pl Tablet Screenshot of przedszkole-groszki-zary.pl

PRZEDSZKOLE-GROSZKI-ZARY.PL SERVER

Our crawlers observed that the main root page on przedszkole-groszki-zary.pl took one thousand one hundred and fifty-eight milliseconds to stream. Our crawlers could not find a SSL certificate, so our parsers consider przedszkole-groszki-zary.pl not secure.
91.203.134.106

We revealed that this domain is implementing the Apache os.

PARSED CONTENT

The web site przedszkole-groszki-zary.pl states the following, "Witamy na stronie internetowej niepublicznego przedszkola GROSZKI w Żarach." I noticed that the webpage stated " Zapraszamy do wybrania interesujących odnośników z menu znajdującego się po lewej stronie." The meta header had Przedszkole as the first optimized keyword. This keyword is followed by Groszki and Żary which isn't as important as Przedszkole.

SEE SIMILAR DOMAINS

Niepubliczne przedszkole Gucio w Płocku

ZAPRASZAMY RODZICÓW Z DZIEĆMI NA ROZMOWY. ZAPRASZAMY NA GUCIOLANDIĘ - BEZPŁATNE WARSZTATY. Zapisz swoje dziecko na bezpłatne warsztaty GUCIOLANDIA. Niepubliczne Przedszkole Gucio funkcjonuje przez cały rok w godzinach 6. Dysponujemy 6 przytulnymi salami, bogato wyposażonymi w zabawki, gry i pomoce dydaktyczne. Posiadamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Poznaj szczegóły naszej oferty i rekrutacji.

Happykids Niepubliczne Prywatne Przedszkole Kraków

Nasze niepubliczne przedszkole charakteryzuje bogata oferta zajęć dodatkowych, a odpowiednie kierunki umożliwiają dzieciom rozwój ich zainteresowań. Prywatne przedszkole w miejscowości Kraków. Kopiowanie materiałów tekstowych i graficznych jest surowo karane! .

Przedszkole Integracyjne w Kwidzynie

W Grupie Pomarańczowej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci z Ggrupy Pomarańczowej,Malinowej i Ananasowej. Zapraszamy na spotkanie organizacyjne rodziców dzieci z GrupyTruskawkowej, Cytrynowej i Jagodowej. PROSIMY O PRZYBYCIE BEZ DZIECI. Zapraszamy także na SPOTKANIA ADAPTACYJNE DLA DZIECI I RODZICÓW. Jest takie przedszkole na ulicy Kościuszki,.

Przedszkole Integracyjne nr 38 w Warszawie

W samym centrum Warszawy stworzyliśmy miejsce, w którym codziennie spotykają się dzieci zdrowe i niepełnosprawne. Staramy się, aby każde dziecko znalazło tu szacunek i zrozumienie. Jesteśmy otwarci na problemy dzieci i rodziców, próbujemy je wspólnie rozwiązywać. Bardzo chcemy, aby nasze przedszkole niekoniecznie było najlepsze, ale by było kochane przez dzieci, szanowane przez rodziców. To jest dla nas najważniejsze.

Przedszkole w Inwałdzie Informacje ogólne

PRZEDSZKOLE mieści się w budynku Zespołu Szkół Samorządowych w Inwałdzie. Wadowickiej 25 do budynku szkoły. Przedszkolaki - oddział mieszany 10-godziny.